بازار بورس امروز ۹ مهر در یک نگاه:

در بازار بورس امروز ۹ مهرماه شاهد خروج نقدینگی به حجم ۱۳۱۵میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم و تقریبا رد طول کل روند بازار روند ثابت و نسبتا مثبتی را شاهد بودیم توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز ۳مرتبه روند بازار تغییر کرد اول صبح مثبت شروع شد بعد منفی شد و رنج خورد در اواخر تایم بازار دوباره برگشت و مثبت شد و به کار خود خاتمه داد. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۱۰ هزار واحد رشد به عدد یک میلیون و ۵۰۳ هزار واحد رسید.میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۲۰میلیون تومان و برای حقوقی ها ۶۶۲میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۹ مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

بازار بورس 9 مهر

نسبت عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی و حقوقی ها را شاهد هستیم که در طول بازار روند نزولی داشته نکته قابل ذکر اینجاست که روند بازار امروز خیلی نوسانی بوده همش عرضه و تقاضاها جابجا میشد که در تایم آخر با برتری تقاضا بازار با مثبت بسته شد.

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه صندوق های سرمایه گذاری با مبلغ ورودی حدود ۲۱۰ میلیارد تومان و خروج نقدینگی امروز بازار از گروه بانکها و موسسات به حجم ۶۵۴ میلیارد و فرآورده های نفتی مبلغ ۶۷۱ میلیارد تومان بوده است.

  تحلیل بازار بورس امروز ۲۰ آبان ۹۹ و آنچه در آن گذشت

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در تایم بازار بروز رسانی میشود نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها بیشترین تقاضا مربوط به : حمل و نقل آبی ، فعالیت های کمکی به نهادهای مالی واسطه و بانکها و موسسات بود. بیشترین عرضه حقیقی ها در : استخراج زغال سنگ ،تولید محصولات کامپیوتری و پیمانکاری صنعتی

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: بانکها و موسسات و فرآورده های نفتی بوده که بالاترین عرضه هم در گروههتل رستورانها و صندوق های سرمایه گذاری بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *