بازار بورس امروز ۷ مهر در یک نگاه:

در بازار بورس امروز ۷مهرماه شاهد خروج نقدینگی به حجم ۱۳۴۸میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم و حمایت خاصی هم از حقوقی ها شاهد نبودیم بچز شیطنت چند دقیقه آخر تایم بازار. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۵۵ هزار واحد ریزش به عدد یک میلیون و ۵۱۵ هزار واحد رسید.میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۱۷/۵میلیون تومان و برای حقوقی ها ۹۷۴میلیون تومان بوده. در هرصورت بازار امروز روند نسبتا متعادل داشت که فشار عرضه برتری داشت و شاهد صف های فروش بودیم و حمایت خوبی از آن نشد.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۷ مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

بورس در یک نگاه - 7مهر

نسبت عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

 

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی و حقوقی ها را شاهد هستیم که در طول بازار روند نزولی داشته نکته قابل ذکر اینجاست که روند در طول بازار تقریبا  متعادل و ثابت بوده حتی در برخی زمان ها مخصوصا اول صبح حجم تقاضا بر عرضه برتر بوده اما در دقایق پایانی بدلیل هیجان بوجود آمده توسط حقوقی ها و تحرکشان در بعضی از نمادها فشار عرضه ها بیشتر شد.

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه سرمایه گذاری با مبلغ ورودی حدود ۲۴۷ میلیارد تومان و خروج نقدینگی امروز بازار از گروه بانکها و موسسات به حجم ۴۷۰میلیارد و محصولات شیمیایی ۴۴۸ میلیارد تومان بوده است.

  تحلیل بازار بورس امروز ۱۹ آبان ۹۹ و آنچه در آن گذشت

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در تایم بازار بروز رسانی میشود نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها بیشترین تقاضا مربوط به : صندوق های سرمایه گذاری و گروه بانکها و موسسات بوده . بیشترین عرضه حقیقی ها در : بانکها و موسسات، شرکت های چندرشته ای ،مخابرات و دباغی پرداخت چرم بوده.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: بانکها و موسسات و شرکت های چند رشته ای و مخابرات بوده که بالاترین عرضه هم در گروه صندوق های سرمایه گذاری بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *