بازار بورس امروز ۶ مهر در یک نگاه:

در بازار بورس امروز ۶مهرماه شاهد خروج نقدینگی به حجم ۵۸۳میلیارد تومان بودیم و حمایت خاصی هم از حقوقی ها شاهد نبودیم. شاخص کل بورس در معاملات صبح امروز با حدود ۱۸ هزار واحد رشد به عدد یک میلیون و ۶۲۹ هزار واحد رسید.میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۲۹میلیون تومان و برای حقیقی ها ۷۵۰میلیون تومان بوده. در هرصورت بازار امروز روند نسبتا متعادل و هیجانی داشت و حمایت خوبی از ان شد که حمایت حقوقی ها را به خوبی درآن شاهد بودیم.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۶مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

نسبت عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی و حقوقی ها را شاهد هستیم که در طول بازار روند نزولی داشته نکته قابل ذکر اینجاست که تا ساعت حدود ۱۱/۴۵ روند متعادل و ثابت بوده حتی در برخی زمان ها مخصوصا اول صبح حجم تقاضا بر عرضه برتر بوده اما در ۱ساعات پایانی بدلیل هیجان بوجود آمده توسط بازگشایی نماد وبصادر بازار روند نزول شدت بیشتری گرفت و فشار عرضه ها بیشتر شد و وبصادر عرضه توسط حقیقی و تقاضا توسط حقوقی را شاهد بود.

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه صندوق های سرمایه گذاری با مبلغ ورودی حدود ۵۳۰میلیارد تومان و خروج نقدینگی امروز بازار از گروه بانکها و موسسات به حجم ۱/۶۹۵میلیارد تومان بوده است.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در تایم بازار بروز رسانی میشود نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها بیشترین تقاضا مربوط به : صندوق های سرمایه گذاری ،استخراج زغال سنگ و ساخت محصولات فلزی بوده . بیشترین عرضه حقیقی ها در : استخراج سایر معادن، تولید محصولات کامپیوتری،قند و شکر و دباغی پرداخت چرم بوده.

  تحلیل بازار بورس امروز ۱۲ آبان ۹۹ و آنچه در آن گذشت

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: بانکها و موسسات و شرکت های چند رشته ای بوده که بالاترین عرضه هم در گروه صندوق های سرمایه گذاری بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *