در ۹۰ دقیقه ابتدایی معاملات امروز، سه‌شنبه ۱۷ خرداد ماه، روند نزولی شاخص کل متوقف شد و با رشد هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۵۱۵ هزار واحد رسید..

اما شاخص کل هم وزن نیز با ۵۲۰ واحد کاهش به سطح ۴۱۹ هزار و ۴۸۶ واحد رسیده است. شاخص کل فرابورس نیز با افت ۱۳ واحدی در سطح ۲۰ هزار و ۸۳۹ واحد ایستاده است.

آخرین قیمت ۷۴نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۸۹نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند

شاخص

لیدرهای بازار:

 

نماد‌های شپنا، فارس، شتران، نوری، بفجر و شبندر بیش‌ترین اثر را در رشد شاخص کل بورس دارند و در فرابورس نیز نمادهای ددانا، سمگا و اتکای بیشترین تأثیر کاهنده را دارند.

در جدول پرتراکنش‌ترین نمادهای بورس شستا صدرنشین است و آسیاتک و خگستر در رتبه‌های بعدی هستند. در فرابورس نیز نمادهای ددانا، زاگرس و کرمان پرتراکنش‌‌ترین نمادها هستند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع تقریبا به هزار و ۹۶۰میلیارد تومان رسید.

امروز گروه‌های پالایشی و سیمانی سبزترین گروه‌های بازار سهام هستند.

ارزش معاملات کل بازار سهام تهران تا این لحظه به ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بالغ شده است که بیش از ۲ هزار میلیارد تومان به فرابورس اختصاص دارد.

همچنان باید ناظر این بازار بود تا ببینیم حث تحریم های جدید امریکا و شورای عالی حکام چگونه عم خواهد کرد و تاثیر آن بر بازار چقدر میباشد…

  بازار آتی ارز در بورس کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *