بازار بورس امروز ۱۹ آبان ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۱۹ آبان ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۱۰۱۷ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم. در طول تایم و روند بازار کاملا منفی و فشار فروش ها بسیار زیاد بود و کاملا تحت تاثیر جو و هیجان قرار گرفته بود اما در اخر تایم به یکباره بعضی سهم ها خیلی خوب خریداری شدند و مثبت و صف خرید شدند. حقوقی ها همچنان به نسبت خوب حمایت کردند از بازار و خریدهای خوبی زدند و چندین بار سهم های شاخص سازی مثل مثل گروه بانکی ها و و خودرویی ها مخصوصا سهم هایی مثل خودرو، فملی،فولائ، وبملت را خوب حمایت کردند.

در طول بازار روند کاملا نزولی و منفی بود با این حال در بازار امروز شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۲۵ هزار واحد ریزش دیگر به عدد محدوده یک میلیون و ۲۱۵هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۱۹ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۷۲۱ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده می‌کنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۱۹ آبان ماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

بازار بورس امروز ۱۹ آبان در یک نگاه

 

 عرضه، تقاضا و نقدینگی بازار

 

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار کاملا نزولی و منفی داشته که فشار فروش در سهم هایی مثل شبندر،شتران،وبصادر کامل حس میشد و برتری داشت. همچنین سهم های بزرگ مثل  گروه بانکی و فلزات اساسی و خودرویی ها امروز حجم به نسبت خوبی بالایی خورده که نشان از حمایت توسط حقوقی ها و البته حقیقی ها دارد .

  تحلیل بازار بورس امروز ۲۸ مهر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

 

در بازار بورس امروز ۱۹ آبان ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه صندوق های سرمایه گذاری با حجم ۱۵۵ میلیارد تومان و بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه فلزات اساسی۵۶۳ میلیارد تومان و بانکها و وسسات به حجم ۱۷۳ میلیارد تومان و محصولات شیمیایی ۱۱۱ میلیارد تومان بوده.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۱۹ آبان ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضا در گروه استخراج زغال سنگ / هتل و رستوران / تجارت عمده فروشی/ بوده . بیشترین عرضه حقیقی ها در : ساخت دستگاه ها و وسایل ارتباطی / ساخت محصولات فلزی / دباغی،پرداخت چرم بود.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: بانکها و موسسات/ فرآورده های نفتی/ مخابرات / فلزات اساسی  و بالاترین عرضه هم در گروه صندوق های سرمایه گذاری / تجارت عمده فروشی/ – بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *