بازار بورس امروز ۱۸ آبان ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۱۸ آبان ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۲۳۶ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم. در طول تایم و روند بازار کاملا منفی و فشار فروش ها بسیار زیاد بود و کاملا تحت تاثیر انتخابات آمریکا قرار گرفته بود اما در اخر تایم به یکباره صنعت دارویی و کل نمادهای دارویی برگشتند و سبز و صف خرید شدند. حقوقی ها همچنان به نسبت خوب حمایت کردند از بازار و خریدهای خوبی زدند و چندین بار سهم های شاخص سازی مثل مثل گروه بانکی ها و و خودرویی ها را خوب حمایت کردند.

در طول بازار روند کاملا نزولی و منفی بود با این حال در بازار امروز شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۲۲ هزار واحد رشد دیگر به عدد محدوده یک میلیون و ۲۴۰هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۱۶ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۷۰۰ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده می‌کنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۱۸ آبان ماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

بورس امروز 18 آبان 99

 

 عرضه، تقاضا و نقدینگی بازار

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار کاملا نزولی و منفی داشته که فشار فروش در سهم هایی مثل فملی و خودرو کامل حس میشد و برتری داشت. همچنین سهم های بزرگ مثل  گروه بانکی و فلزات اساسی و دارویی ها امروز حجم به نسبت خوبی بالایی خورده که نشان از حمایت توسط حقوقی ها و البته حقیقی ها دارد .

  تحلیل بازار بورس امروز ۳۰ مهر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

 

در بازار بورس امروز ۱۸ آبان ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه صندوق های سرمایه گذاری با حجم ۳۰۹ میلیارد تومان و بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه محصولات شیمیایی به حجم ۱۲۷ میلیارد تومان و سرمایه گذاری ها ۸۵ میلیارد تومان بوده.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۱۸ آبان ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضا در گروه ساخت محصولات فلزی / کاشی و سرامیک /تجارت عمده فروشی/ بوده . بیشترین عرضه حقیقی ها در : تولید محصولات کامپیوتری / هتل و رستوران / مخابرات بود.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: تولید محصولات کامپیوتری/ صندوق های سرمایه گذاری/ مخابرات / فعالیت های کمکی به نهادهای مالی ولسط  و بالاترین عرضه هم در گروه فعالیت های کمکی به -/ صندوق های سرمایه گذاری بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *