بازار بورس امروز ۱۷ آبان ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۱۷ آبان ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۶۲۳ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم. در طول تایم و روند بازار کاملا منفی و فشار فروش ها بسیار زیاد بود و کاملا تحت تاثیر انتخابات آمریکا قرار گرفته بود. حقوقی ها همچنان به نسبت خوب حمایت کردند از بازار و خریدهای خوبی زدند و چندین بار سهم های شاخص سازی مثل مثل گروه بانکی ها و و خودرویی ها را خوب حمایت کردند.

توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد تقاضا و خریدهای بالایی در اکثر سهم ها داشتند در نیمه دوم بازار هم مقداری بازار تغییر کرد و روند بعضی سهم ها منفی شد مثل سهم خودرو .در طول بازار روند کاملا نزولی و منفی بود با این حال در بازار امروز شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۲۸ هزار واحد رشد دیگر به عدد محدوده یک میلیون و ۲۶۲هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۱۷ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۸۹۶ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده می‌کنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۱۷ آبان ماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

بازار بورس امروز 17 آبان 99

 

 عرضه، تقاضا و نقدینگی بازار

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار کاملا نزولی و منفی داشته که فشار فروش در سهم هایی مثل فملی و خودرو کامل حس میشد و برتری داشت. همچنین سهم های بزرگ مثل  گروه بانکی و فلزات اساسی و خودرو امروز حجم عالی بالایی خورده که نشان از حمایت توسط حقوقی ها و البته حقیقی ها دارد .

  تحلیل بازار بورس امروز ۲۶ آبان ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

 

در بازار بورس امروز ۱۷ آبان ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه صندوق های سرمایه گذاری با حجم ۲۱۰میلیارد تومان و بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه بانکها و موسسات به حجم ۲۲۲میلیارد تومان و محصولات شیمیایی ۹۵ میلیارد تومان بوده.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۱۷ آبان ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضا در گروه هتل و رستوران / کاشی و سرامیک /تجارت عمده فروشی/ بوده . بیشترین عرضه حقیقی ها در : فرآورده های نفتی / ساخت محصولات فلزی / قند و شکر بود.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: تولید بانکها و موسسات / هتل و رستوران/ مخابرات / –  و بالاترین عرضه هم در گروه فعالیت های کمکی به نهادها مالی واسط/ صندوق های سرمایه گذاری بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *