بازار بورس امروز ۱۱ آبان ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۱۱ آبان ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۵۷ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم. در طول تایم و روند بازار منفی همراه با فشار عرضه و فروش در اکثر سهم را شاهد بودیم قابل ذکر است که حقوقی ها همچنان به نسبت خوب حمایت کردند از بازار و خریدهای خوبی زدند و چندین بار سهم های شاخص سازی مثل فملی ، خودرو ، وبصادر و بملت چندین بار صف خرید خوبی را داشتند که مثبت های خوبی را خورده.

توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد تقاضا و خریدهای بالایی در اکثر سهم ها داشتند در نیمه دوم بازار هم مقداری بازار تغییر کرد و روند بعضی سهم ها منفی شد.در نیمه دوم بازار اکثر لیدرهای بازار سبز و مثبت شدند با این حال در بازار امروز شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۲۶۰۰ هزار واحد رشد دیگر به عدد محدوده یک میلیون و ۳۰۵هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۱۹ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۴۷۸ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۱۰ آبان ماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

 

 عرضه، تقاضا و نقدینگی بازار

    

 

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار کاملا منفی اما نزولی داشته که فشار فروش ها کامل در اکثر سهم ها برتری داشته همچنین سهم های بزرگ مثل  گروه بانکی و فلزات اساسی و خودرو امروز حجم عالی بالایی خورده که نشان از حمایت توسط حقوقی ها و الته حقیقی ها دارد .

  تحلیل بازار بورس امروز ۴ آذر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

 

در بازار بورس امروز ۱۱ آبان ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه صندوق های سرمایه گذاری با مبلغ ورودی حدود ۳۴ میلیارد بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه فلزات اساسی به حجم ۲۱۶ میلیارد ، فرآورده های نفتی ۱۶۲ میلیارد و گروه خودرو و ساخت قطعات به حجم حدودی۱۳۰ میلیارد تومان  بوده است.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

 

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۱۱ آبان ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضا در گروه هتل و رستوران / کاشی و سرامیک / – بوده بودیم. بیشترین عرضه حقیقی ها در : استخراج سایر معادن / تجارت عمده فروشی / قند و شکر بود.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: تولید محصولات کامپیوتری / فرآورده های نفتی/ مخابرات/ صندوق های سرمایه گذاری و بالاترین عرضه هم در گروه ساخت دستگاه و وسایل ارتباطی/ استخراج کانه های فلزی/ صندوق های سرمایه گذاری بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *