بازار بورس امروز ۱۰ آبان ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۱۰ آبان ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۵۷ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم. در طول تایم و روند بازار مثبت همراه با فشار تقاضای نسبی را شاهد بودیم قابل ذکر است که حقوقی ها به نسبت خوب حمایت کردند از بازار و خریدهای خوبی زدند و چندین بار سهم های شاخص سازی مثل فملی ، خودرو ، وبصادر و بملت چندین بار صف خرید خوبی را داشتند که مثبت های خوبی را خورده.

توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد تقاضا و خریدهای بالایی در اکثر سهم ها داشتند در نیمه دوم بازار هم مقداری بازار تغییر کرد و روند بعضی سهم ها منفی شد.در نیمه دوم بازار اکثر لیدرهای بازار سبز و مثبت شدند با این حال در بازار امروز شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۱۷ هزار واحد ریزش دیگر به عدد محدوده یک میلیون و ۳۰۵هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۱۹ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۴۷۸ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۱۰ آبان ماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

 

بازار بورس 10 آبان

 عرضه، تقاضا و نقدینگی بازار

 

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار کاملا مثبت اما نزولی داشته که فشار خرید بر فروش در اکثر سهم ها کامل برتری داشته همچنین سهم های بزرگ مثل  گروه بانکی و فلزات اساسی و خودرو امروز حجم عالی بالایی خورده که نشان از حمایت توسط حقوقی ها و الته حقیقی ها دارد .

  تحلیل بازار بورس امروز ۲۲ مهر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

 

در بازار بورس امروز ۱۰ آبان ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه بانکها و موسسات با مبلغ ورودی حدود ۲۳ میلیارد بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه بیمه و ثنذدوق های بازنشستگی به حجم ۴۱ میلیارد  بوده است.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

 

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۱۰ آبان ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضا در گروه هتل و رستوران / کاشی و سرامیک / قند و شکر بوده بودیم. بیشترین عرضه حقیقی ها در : استخراج سایر معادن / تجارت عمده فروشی / استخراج نفت و گاز بود.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: صندوق های سرمایه گذاری / ساخت دستگاه های ارتباطی/ مخابرات/ بیمه و صندوق هاب بازنشستگی و بالاترین عرضه هم در گروه اطلاعات و ارتباطات / تولید محصولات کامپیوتری بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *