بازار بورس امروز ۷ آبان ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۷ آبان ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۱۲۵۰ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم. در طول تایم و روند بازار منفی همراه با فشار فروش و عرضه را شاهد بودیم قابل ذکر است که حقوقی ها به نسبت خوب حمایت کردند از بازار و خریدهای خوبی زدند و چندین بار سهم های شاخص سازی مثل فملی ، خودرو ، وبصادر و بملت چندین بار صف خرید و فروش ها جابجا شد اما همچنان فشار فروش کامل برتر هست.

توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد عرضه و فشار فروش بالایی در اکثر سهم ها داشتند در نیمه دوم بازار هم ۹۰درصد از سهم ها قرمز و منفی بودند.در نیمه دوم بازار اکثر لیدرهای بازار سبز و مثبت شدند با این حال در بازار امروز شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۱۴ هزار واحد ریزش دیگر به عدد محدوده یک میلیون و ۲۸۸هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۱۷ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۷۶۱ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۷ آبان ماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

 

 

 عرضه، تقاضا و نقدینگی بازار

 

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار کاملا نوسانی  و نزولی داشته که فشار فروش بر خرید کامل برتری داشته همچنین سهم های بزرگ مثل  گروه بانکی و فلزات اساسی و خودرو امروز حجم عالی بالایی خورده که نشان از حمایت توسط حقوقی ها دارد باتوجه به روز آخر هفته و کاری بورس حمایت خوبی شد از بورس.

  تحلیل بازار بورس امروز ۱۲ آذر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

 

در بازار بورس امروز ۷ آبان ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه صندوق های سرمایه گذاری با مبلغ ورودی حدود ۳۰ میلیارد بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه فرآورده های نفتی به حجم ۲۸۳ میلیارد و  بانکها و موسسات به حجم ۱۳۷میلیارد و فلزات اساسی ۱۳۵ میلیارد تومان بود.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

 

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۷ آبان ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضا در گروه لاستیک و پلاستیک / استخراج کانه های فلزی / صندوق های سرمایه گذاری بوده بودیم. بیشترین عرضه حقیقی ها در : ساخت محصولات فلزی / انبوه سازی املاک و مستغلات / – بود.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: فرآروده های نفتی/ مخابرات/ بانکها و موسسات/ اطلاعات و ارتباطات و بالاترین عرضه هم در گروه صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *