بازار بورس امروز ۵ آبان ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۵ آبان ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۱۶۶۰ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم. در طول تایم و روند بازار منفی همراه با فشار فروش و عرضه را شاهد بودیم قابل ذکر است که حقوقی ها به نسبت خوب حمایت کردند از بازار و خریدهای خوبی زدند و چندین بار سهم های شاخص سازی مثل فملی ، خودرو و وبصادر و بملت چندین بار صف خرید و فروش ها جابجا شد اما همچنان فشار فروش کامل برتر هست. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد عرضه و فشار فروش بالایی در اکثر سهم ها داشتند در نیمه دوم بازار هم ۹۰درصد از سهم ها قرمز و منفی بودند. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۳۷ هزار واحد ریزش دیگر به عدد محدوده یک میلیون و ۳۳۶هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۱۷ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۷۲۳ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۵ آبان ماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

 

 عرضه، تقاضا و نقدینگی بازار

 

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

   

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار کاملا نوسانی  و نزولی داشته که فشار فروش بر خرید کامل برتری داشته همچنین سهم های بزرگ مثل  گروه بانکی امروز حجم عالی بالایی خورده که نشان از حمایت توسط حقوقی ها دارد باتوجه به روز آخر هفته و کاری بورس حمایت خوبی شد از بورس.

  تحلیل بازار بورس امروز ۲۲ مهر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

 

در بازار بورس امروز ۵ آبان ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه صندوق های سرمایه گذاری با مبلغ ورودی حدود ۱۱۸ میلیارد بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه بفلزات اساسی به حجم ۶۶۶ میلیارد و  بانکها و موسسات به حجم ۳۲۷میلیارد و خودرو و ساخت قطعا ۱۶۱ میلیارد تومان بود.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۵ آبان ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضا در گروه  خاصی نبودیم. بیشترین عرضه حقیقی ها در : مخابرات و استخراج سایر معادن بودیم.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: استخراج نفت و گاز ، مخابرات. بالاترین عرضه هم در گروه استخراج نفت و گاز ، صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله بوده.

 

ویدیو خلاصه بازار امروز:

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *