بازار بورس امروز ۳ آبان ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۳ آبان ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۷۵۷ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم. در طول تایم و روند بازار منفی همراه با فشار فروش و عرضه را شاهد بودیم قابل ذکر است که حقوقی ها به نسبت خوب حمایت کردند از بازار و خریدهای خوبی زدند اما همچنان فشار فروش کامل برتر هست. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد عرضه و فشار فروش بالایی در اکثر سهم ها داشتند در نیمه دوم بازار هم ۹۰درصد از سهم ها قرمز و منفی بودند. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۳۷ هزار واحد ریزش دیگر به عدد محدوده یک میلیون و ۳۷۴هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۱۵ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۷۴۰ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۳ آبان ماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

 عرضه، تقاضا و نقدینگی بازار

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

 

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار کاملا نوسانی  و نزولی داشته که فشار فروش بر خرید کامل برتری داشته همچنین سهم های بزرگ مثل  گروه بانکی امروز حجم عالی بالایی خورده که نشان از حمایت توسط حقوقی ها دارد باتوجه به روز آخر هفته و کاری بورس حمایت خوبی شد از بورس.

  تحلیل بازار بورس امروز ۲۲ آذر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

 

در بازار بورس امروز ۳ آبان ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه صندوق های سرمایه گذاری با مبلغ ورودی حدود ۲۷۷ میلیارد بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه بانکها و موسسات به حجم ۲۰۰ میلیارد و  محصولات شیمیایی به حجم ۱۸۵میلیارد تومان بود.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

 

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۳ آبان ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضا در گروه  هتل رستوران و کاشی سرامیک بودیم. بیشترین عرضه حقیقی ها در : فرآورده های نفتی، مخابرات و استخراج سایر معادن بودیم.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: استخراج نفت و گاز ، مخابرات ، فرآورده های نفتی، بانکها و موسسات. بالاترین عرضه هم در گروه استخراج نفت و گاز ، صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله بوده.

 

ویدیو خلاصه بازار امروز:

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *