بازار بورس امروز ۳۰ مهر ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۳۰ مهر ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۳۴۰ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم. در طول تایم و روند بازار منفی همراه با فشار فروش و عرضه را شاهد بودیم اما حقوقی ها به شدت از بازار حمایت کردند  مخصوصا در یک ساعت اول صبح و خیلی خوب اردر های خرید را در اواخر تایم بازار ثبت میکردند. البته بعضی از سهم ها از صبح صف خرید و مثبت مثل گروه پتروشیمی ها بودند. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد عرضه و فشار فروش بالایی در اکثر سهم ها داشتند در نیمه دوم بازار و نوسانات متعادلی داشتند. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۴۳ هزار واحد ریزش دیگر به عدد محدوده یک میلیون و ۴۱۹ هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۱۹ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۳۹۷ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۳۰ مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

 عرضه، تقاضا و نقدینگی بازار

 

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

 

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار کاملا نوسانی اام ثابت داشته که فشار فروش بر خرید کامل برتری داشته همچنین سهم های بزرگ مثل  گروه بانکی امروز حجم عالی بالایی خورده که نشان از حمایت توسط حقوقی ها دارد باتوجه به روز آخر هفته و کاری بورس حمایت خوبی شد از بورس.

  تحلیل بازار بورس امروز ۱۲ آذر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

 

در بازار بورس امروز ۳۰ مهر ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه محصولات شیمیایی با مبلغ ورودی حدود ۷۲ میلیارد ، صندوق های سرمایه گذاری با ورود ۵۵میلیارد تومان بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه بانکها و موسسات به حجم ۸۵ میلیارد و  فرآورده های نفتی ۸۴میلیارد تومان بود.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۳۰ مهر ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضا در گروه واسطه گری های مالی ، هتل رستوران و کاشی سرامیک بودیم. بیشترین عرضه حقیقی ها در : دباغی پرداخت چرم و خرده فروشی به استثمای وسایل نقلیه و استخراج سایر معادن بودیم.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: استخراج زغال سنگ ، استخراج نفت و گاز ، فرآورده های نفتی، بانکها و موسسات. بالاترین عرضه هم در گروه استخراج کانه های فلزی ، صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله بوده.

 

ویدیو خلاصه بازار امروز:

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *