بازار بورس امروز ۲۸ مهر ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۲۸ مهر ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۹۳۵ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم. در طول تایم و روند بازار منفی همراه با فشار فروش و عرضه را شاهد بودیم اما حقوقی ها به شدت از بازار حمایت کردند و خیلی خوب اردر های خرید را ثبت میکردند. البته بعضی از سهم ها از صبح صف خرید و مثبت مثل گروه کاشی سرامیک و زغال سنگ ها بودند. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد عرضه و فشار فروش بالایی در اکثر سهم ها داشتند و نوسانات متعادلی داشتند. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۵۱هزار واحد ریزش دیگر به عدد محدوده یک میلیون و ۴۶۲ هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۱۷/۵ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۸۷۶ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۲۸ مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

 

 عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

 

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار نسبتا نزولی و نوسانی داشته که فشار فروش بر خرید کامل برتری داشته همچنین سهم های بزرگ امروز حجم عالی بالایی خورده که نشان از حمایت توسط حقوقی ها دارد.

  تحلیل بازار بورس امروز ۲۵ آبان ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

 

در بازار بورس امروز ۲۸ مهر ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه صندوق های سرمایه گذاری با مبلغ ورودی حدود ۲۸۰ میلیارد تومان بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه محصولات شیمیایی به حجم ۲۳۵ میلیارد و گروه فلزات اساسی به حجم ۲۲۰میلیارد تومان و فرآورده های نفتی ۱۷۰میلیارد تومان بود.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۲۸ مهر ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضا در گروه استخراج زغال سنگ ، کاشی سرامیک بودیم. بیشترین عرضه حقیقی ها در : دباغی پرداخت چرم و تجارت عمده فروشی به جز وسایل نقلیه و استخراج سایر معادن بودیم.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: بانکها و موسسات ، شرکت های چندرشته ای، فرآورده های نفتی، فعالیت های کمکی به نهادهای مالی،مخابرات و هتل و رستوران بوده ( اامروز حقوقی ها خیلی خوب از بازار حمایت کردند). بالاترین عرضه هم در گروه – بوده.

 

خلاصه بازار امروز:

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *