بازار بورس امروز ۲۳ مهر ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۲۳ مهر ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۹۴ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم که بازار امروز بسیار جالب و جذاب بود و در طول تایم و روند بازار منفی همراه با فشار فروش و عرضه را شاهد بودیم البته بعضی از سهم ها از صبح صف خرید و مثبت بودند. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد عرضه و فشار فروش بالایی در اکثر سهم ها داشتند و نوسانات متعادلی داشتند. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۱۸هزار و ۷۶۸ واحد ریزش به عدد محدوده یک میلیون و ۵۶۰ هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۲۳ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۷۲۲ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۲۳ مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

نسبت عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار نسبتا نزولی و نوسانی داشته که فشار فروش و خرید باهم متناسب بوده همچنین سهم های بزرگ امروز حجم عای بالایی خورده که نشان از حمایت هم توسط حقیقی هم حقوقی ها دارد.

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

در بازار بورس امروز ۲۳ مهر ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه فرآورده های نفتی با مبلغ ورودی حدود ۶۲۳ میلیارد تومان بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه سرمایه گذاریها به حجم ۲۴۴ میلیارد و گروه بانکها و موسسات به حجم ۲۴۰میلیارد تومان بود.

  تحلیل بازار بورس امروز ۱۸ آبان ۹۹ و آنچه در آن گذشت

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۲۳ مهر ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضای ضغیفی در گروه اطلاعات و ارتباطات بودیم. بیشترین عرضه حقیقی ها در : دباغی پرداخت چرم و تجارت عمده فروشی به جز وسایل نقلیه بودیم.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: بانکها و موسسات ، بیمه و صندوق های بازنشستگی کشور ، واسطه گری های مالی و عرضه برق،گاز و بخار آب گرم بوده. بالاترین عرضه هم در گروه استخراج زغال سنگ ، استخراج کانه های فلزی بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *