بازار بورس امروز ۲۲ مهر ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۲۲ مهر ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد ورود نقدینگی به حجم ۱۸۸ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم که بازار امروز بسیار جالب و جذاب بود و در طول تایم و روند بازار منفی همراه با فشار فروش و عرضه را شاهد بودیم . توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد عرضه و فشار فروش بالایی در اکثر سهم ها داشتند و نوسانات متعادلی داشتند. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۱۳۲ واحد صعود به عدد یک میلیون و ۵۷۹ هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۲۵ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۸۲۰ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۲۲ مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

        

نسبت عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار کاملا صعودی و ثابت داشته که فشار فروش و خرید باهم متناسب بوده همچنین سهم های بزرگ امروز حجم عای بالایی خورده که نشان از حمایت هم توسط حقیقی هم حقوقی ها دارد.

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

در بازار بورس امروز ۲۲ مهر ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه فرآورده های نفتی با مبلغ ورودی حدود ۵۷۱ میلیارد تومان بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه بانکها و موسسات به حجم ۲۱۴ میلیارد و گروه فلزات اساسی به حجم ۱۳۵میلیارد تومان بود.

  تحلیل بازار بورس امروز ۱۶ مهر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۲۲ مهر ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضای در گروه های بانک ها و موسسات، کاشی و سرامیک بوده. بیشترین عرضه حقیقی ها در : دباغی پرداخت چرم و حمل و نقل آبی بوده.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: بانکها و موسسات ، مخابرات ، شرکت های چند رشته ای بوده. بالاترین عرضه هم در گروه اطلاعات و ارتباطات ، صندوق های سرمایه گذاری بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *