بازار بورس امروز ۲۱ مهر ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۲۱ مهر ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۱۴۰۲ میلیارد تومان توسط حقیقی ها و حجم نقدینگی بالایی امروز از بازار خارج شد و در طول تایم و روند بازار منفی همراه با فشار فروش و عرضه را شاهد بودیم . توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد عرضه و فشار فروش بالایی در اکثر سهم ها داشتند که در استوری دیروز اینستاگرام هم به آن اشاره شد. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۱۷ هزار واحد نزول به عدد یک میلیون و ۵۷۹ هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۲۱ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۹۲۰ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۲۱ مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

بورس در یک نگاه 21 مهر

نسبت عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار کاملا نزولی بوده و فشار فروش کامل برتر بوده که دیروز به آن نیز اشاره شده بود و از نمودارهای دیروز مشهود بود چرا که در آخر تایم حقوقی ها کامل خالی کردند و امروز شاهد ریزش شاخص کل بودیم.

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

در بازار بورس امروز ۲۱ مهر ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه خودرو و ساخت قطعات با مبلغ ورودی حدود ۸۵ میلیارد تومان بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه سرمایه گذاریها به حجم ۴۸۰ میلیارد و گروه بانکها و موسسات به حجم ۴۸۴میلیارد تومان بود.

  تحلیل بازار بورس امروز ۲۳ مهر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۲۱ مهر ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضای در گروه های بانک ها و موسسات، کاشی و سرامیک بوده. بیشترین عرضه حقیقی ها در : دباغی پرداخت چرم و صندوق های سرمایه گذاری بوده.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: بانکها و موسسات ، صندوق های سرمایه گذاری ، تولید محصولات کامپیوتری بوده. بالاترین عرضه هم در گروه استخراج کانه های فلزی ، اطلاعات و ارتباطات بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *