بازار بورس امروز ۲۰ مهر ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۲۰ مهر ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد ورود نقدینگی به حجم ۱۳۷۷ میلیارد تومان توسط حقیقی ها و حجم نقدینگی خوبی امروز وارد بازار شد و در طول تایم و روند بازار روند خوب و  مثبتی را شاهد بودیم و حجم تقاضاها کاملا بر عرضه برتری داشت و اکثرا صف خرید بودند. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد تقاضا و صف های خرید خوبی اکثر سهم ها داشتند. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۵۵ هزار واحد رشد به عدد یک میلیون و ۵۹۷ هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۳۱ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۶۷۵ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۲۰ مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

نسبت عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار کاملا صعودی بوده و فشار تقاضا کامل برتر بوده اما در نیم ساعت پایانی کمی عرضه ها برتر شد و فشار عرضه ها قالب شد نکته قابل ذکر اینجاست که روند بازار امروز نیز نسبتا مثبت و رو به رشدی بوده و سهم ها اکثرا مثبت و صف خرید بودند که همین امر تاثیرات زیادی بر بازار روزهای آتی خواهد داشت.

  تحلیل بازار بورس امروز ۲۱ مهر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

در بازار بورس امروز ۲۰ مهر ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه فلزات اساسی و فرآورده های نفتی با مبلغ ورودی حدود ۳۹۲ میلیارد تومان بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه صندوق های سرمایه گذاری به حجم ۲۸۳ میلیارد بود.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۲۰ مهر ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضای در گروه های بانک ها و موسسات، صندوق های سرمایه گذاری و شرکت های چند رشته ای بوده. بیشترین عرضه حقیقی ها در : مخابرات و دباغی پرداخت چرم بوده.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: فرآورده های نفتی، شرکت های چند رشته ای صنعتی، تولید محصولات کامپیوتری بوده. بالاترین عرضه هم در گروه رباغی پرداخت چرم، صندوق های سرمایه گذاری، پیمانکاری صنعتی بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *