بازار بورس امروز ۱۹ مهر ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۱۹ مهر ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۳۰۷ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم و تقریبا در طول تایم و روند بازار روند خوب و  مثبتی را شاهد بودیم و حجم تقاضاها کاملا بر عرضه برتری داشت و اکثرا صف خرید بودند. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد تقاضا و صف های خرید خوبی اکثر سهم ها داشتند. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۱۱۴۳ واحد رشد به عدد یک میلیون و ۵۴۱ هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۲۶ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۵۴۰ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۱۹ مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

بازار امروز 19 مهر در یک نگاه

نسبت عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

 

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار رونی ثابت و نوسانی داشته گاهی مثبت و گاهی منفی و نزولی بطور کامل مشهود هست نکته قابل ذکر اینجاست که روند بازار امروز نیز نسبتا مثبت و رو به رشدی بوده و سهم ها اکثرا مثبت و صف خرید بودند که همین امر تاثیرات زیادی بر بازار روزهای آتی خواهد داشت.

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

در بازار بورس امروز ۱۹ مهر ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه مخابرات با مبلغ ورودی حدود ۶۱ میلیارد تومان وخودرویی ها با ملغ ۵۳میلیارد تومان بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه فلزات اساسی به حجم ۲۰۲ میلیارد بود.

  تحلیل بازار بورس امروز ۵ مهر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

عرضه و تقاضاها در صنایع:

 

 

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۱۹ مهر ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها امروز شاهد تقاضای خاصی در گروه معینی نبودیم چونکه بازار کاملا نوسانی بود مثلا در گروه خودروبی ها فقط روی یک نماد صف خرید سنگین قفل بود و بقیه نمادها صف فروش همین امر سبب شد که تقاضای خاصی امروز ثبت نشود. بیشترین عرضه حقیقی ها در : دباغی و پرداخت چرم بوده.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: بانکها و موسسات، شرکت های چند رشته ای صنعتی، تولید محصولات کامپیوتری بوده. بالاترین عرضه هم در گروه مخابرات، واسطه گری های مالی، استخراج کانه های فلزی بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *