بازار بورس امروز ۱۶ مهر ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۱۶ مهر ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد ورود نقدینگی به حجم ۶۷ میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم و تقریبا در طول تایم و روند بازار روند خوب و  مثبتی را شاهد بودیم و حجم تقاضاها کاملا بر عرضه برتری داشت و اکثرا صف خریثد بودند. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد تقاضا و صف های خرید خوبی اکثر سهم ها داشتند. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۲۴ هزار واحد صعود به عدد یک میلیون و ۵۱۴ هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۳۱ میلیون تومان و برای حقوقی ها ۶۸۵ میلیون تومان بوده.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۱۶ مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

نسبت عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار روند نزولی داشته و بطور کامل مشهود هست نکته قابل ذکر اینجاست که روند بازار امروز نیز نسبتا مثبت و رو به رشدی بوده و سهم ها اکثرا مثبت و صف خرید بودند که همین امر سبب ورود نقدینگی به بازار شد.

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

در بازار بورس امروز ۱۶ مهر ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه بانک و موسسات با مبلغ ورودی حدود ۱۶۹ میلیارد تومان بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه فلزات اساسی به حجم ۱۶۲ میلیارد بود.

  تحلیل بازار بورس امروز ۱۸ آبان ۹۹ و آنچه در آن گذشت

عرضه و تقاضاها در صنایع:

 

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۱۶ مهر ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها بیشترین تقاضا مربوط به : تولید محصولات کامپیوتری، حمل و نقل آبی، کاشی و سرامیک بود. بیشترین عرضه حقیقی ها در : دباغی و پرداخت چرم، ساخت محصولات فلزی، صندوق سرمایه گذاری بوده.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: دباغی و پرداخت چرم، شرکت های چند رشته ای صنعتی، ماشین الات و تجهیزات بوده. بالاترین عرضه هم در گروه هتل و رستوران، اطلاعات و ارتباطات، تولید محصولات کامپیوتری بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

2 دیدگاه برای “تحلیل بازار بورس امروز ۱۶ مهر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *