بازار بورس امروز ۱۵ مهر ۹۹ در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۱۵ مهر ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد ورود نقدینگی به حجم ۴۷۰میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم و تقریبا در طول تایم و روند بازار روند خوب و  مثبتی  را شاهد بودیم و حجم تقاضاها کاملا بر عرضه برتری داشت و اکثرا صف خریثد بودند. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد تقاضا و صف های خرید خوبی اکثر سهم ها داشتند. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۲۴ هزار واحد صعود به عدد یک میلیون و ۵۱۴ هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۳۵میلیون تومان و برای حقوقی ها ۵۸۰میلیون تومان بوده. اول صبح امروز اکثر سهم ها منفی و صف فروش بودند یا در حال رنج خوردن که بعد از حدود ۱ساعت از این خالت خارج شدند. در طول تایم بازار اکثر سهم ها صف خرید و سبز بودند.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۱۵مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

 

نسبت عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

بازار بورس امروز 15 مهر 99

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

بازار بورس امروز 15 مهر 99

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

بازار بورس امروز 15 مهر 99

نقدینگی حقیقی

بازار بورس امروز 15 مهر 99

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار روند نزولی داشته و بطور کامل مشهود هست نکته قابل ذکر اینجاست که روند بازار امروز نیز نسبتا مثبت و رو به رشدی بوده و سهم ها اکثرا مثبت و صف خرید بودند که همین امر سبب ورود نقدینگی به بازار شد.

  تحلیل بازار بورس امروز ۲۷ مهر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

بازار بورس امروز 15 مهر 99 بازار بورس امروز 15 مهر 99

در بازار بورس امروز ۱۵ مهر ۹۹ طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه بانک و موسسات با مبلغ ورودی حدود ۱۵۶ میلیارد تومان ، محصولات کاغذی ۱۱۹میلیارد و خودرو و قطعات ۸۹میلیارد تومان بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه فلزات اساسی به حجم ۵۷میلیارد بود.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

بازار بورس امروز 15 مهر 99 بازار بورس امروز 15 مهر 99

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در بازار بورس امروز ۱۵ مهر ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها بیشترین تقاضا مربوط به : کاشی و سرامیک، صندوق های سرمایه گذاری و انبوه سازی املاک و مستغلات بود. بیشترین عرضه حقیقی ها در : استخراج زغال سنگ ، محصولا غذایی و آشامیدنی بوده.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: بانکها و موسسات ، فلزات اساسی و استخراج سایر معادن و استخراج زغال سنگ صنعتی بوده که بالاترین عرضه هم در گروه محصولات کاغذی، منسوجات و مخابرات بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *