بازار بورس امروز ۱۴ مهر در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۱۴ مهر ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد خروج نقدینگی به حجم ۲۶۶میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم و تقریبا در طول تایم و روند بازار روند خوب و نسبتا مثبت اما پرنوسانی را شاهد بودیم توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد تقاضا و صف های خرید خوبی اکثر سهم ها داشتند. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۳۲ هزار واحد ریزش به عدد یک میلیون و ۴۹۰ هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۲۶میلیون تومان و برای حقوقی ها ۵۲۶میلیون تومان بوده. اول صبح امروز اکثر سهم ها منفی و صف فروش بودند یا در حال رنج خوردن که بعد از حدود ۱ساعت از این خالت خارج شدند. هرچه به تایم آخر بازار نزدیکتر میشدیم دوباره فشار فروش و عرضه بر تقاضا در بعضی از سهم های مهم برتری میگرفت طوریکه حدود نیمی از بازار منفی و قرمز شد و صف های فروش را به همراه داشت.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۱۴مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

بورس امروز

 

نسبت عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

 

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

بورس امروز 14مهرماه

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار روند نزولی داشته و بطور کامل مشهود هست نکته قابل ذکر اینجاست که روند بازار امروز نیز نسبتا نوسانی بوده و سهم ها اکثرا نوسان و رنج داشتند طوریکه فشار فروش کامل برترو شاهد خروج نقدینگی بودیم.

  تحلیل بازار بورس امروز ۱۰ آبان ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه صندوق های سرمایه گذاری با مبلغ ورودی حدود ۱۵۳ میلیارد تومان بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه فلزات اساسی به حجم ۲۷۶ میلیارد از گروه فمحصولات شیمیایی ۱۹۴میلیارد بود.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در تایم بازار بورس امروز ۱۴مهر ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها بیشترین تقاضا مربوط به : اطلاعات و ارتباطات ، هتل و رستوران و حمل و نقل آبی بود. بیشترین عرضه حقیقی ها در : قند و شکر ، استخراج سایر معادن بوده.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: تولید محصولات کامپیوتری ، بانکها و موسسات و شرکت های چند رشته ای صنعتی بوده که بالاترین عرضه هم در گروه هتل رستورانها بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *