بازار بورس امروز ۱۳ مهر در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۱۳ مهر ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد ورود نقدینگی به حجم ۵۴۵میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم و تقریبا در طول تایم و روند بازار روند خوب و نسبتا مثبتی را شاهد بودیم توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد تقاضا و صف های خرید خوبی اکثر سهم ها داشتند. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۲۳ هزار واحد ریزش به عدد یک میلیون و ۵۲۲ هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۲۳میلیون تومان و برای حقوقی ها ۴۲۰میلیون تومان بوده. اول صبح امروز اکثر سهم ها مثبت و صف خرید بودند یا در حال رنج خوردن هرچه به تایم آخر بازار نزدیکتر میشدیم فشار فروش و عرضه بر تقاضا برتری میگرفت طوریکه حدود نیمی از بازار منفی و قرمز شد و صف های فروش را به همراه داشت.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۱۳مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

 

نسبت عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

  

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

نقدینگی حقیقی

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی  را شاهد هستیم که در طول بازار روند نزولی داشته و بطور کامل مشهود هست نکته قابل ذکر اینجاست که روند بازار امروز نیز نسبتا نوسانی بوده و سهم ها اکثرا نوسان و رنج داشتند طوریکه فشار فروش کامل برتر بود.

  تحلیل بازار بورس امروز ۱۸ آبان ۹۹ و آنچه در آن گذشت

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

 

طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه صندوق های سرمایه گذاری با مبلغ ورودی حدود ۷۷ میلیارد تومان بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه محصولات شیمیایی به حجم ۴۳۹ میلیارد از گروه فلزات اساسی ۳۹۷میلیارد و از گروه بانکها و موسسات ۳۸۵میلیارد تومان بود.

عرضه و تقاضاها در صنایع:

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در تایم بازار بورس امروز ۱۳مهر ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها بیشترین تقاضا مربوط به : اطلاعات و ارتباطات ، هتل و رستوران و حمل و نقل آبی بود. بیشترین عرضه حقیقی ها در : استخراج زغال سنگ ، استخراج سایر معادن، دباغی پرداخت چرم و تجارت عمده فروشی بوده.

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: بانکها و موسسات و شرکت های چند رشته ای صنعتی بوده که بالاترین عرضه هم در گروه هتل رستورانها بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *