بازار بورس امروز ۱۲ مهر در یک نگاه:

بازار بورس امروز ۱۲مهر ۹۹ اینگونه گذشت که شاهد ورد نقدینگی به حجم ۵۴۵میلیارد تومان توسط حقیقی ها بودیم و تقریبا در طول تایم و روند بازار روند خوب و نسبتا مثبتی را شاهد بودیم توجه به این نکته خالی از لطف نیست که امروز شاهد تقاضا و صف های خرید خوبی اکثر سهم ها داشتند. شاخص کل بورس در معاملات امروز با حدود ۴۲ هزار واحد رشد به عدد یک میلیون و ۵۴۶ هزار واحد رسید. میانگین تقاضای حقیقی ها امروز ۲۳میلیون تومان و برای حقوقی ها ۴۴۲میلیون تومان بوده. اول صبح امروز تعدادی از سهم ها صف فروش و منفی بودند اما از حوالی ساعت ۱۰ روند بازار تغییر کرد و رو به رشد شد.

اطلاعاتی که در زیر مشاهده میکنید پس از بسته شدن بازار بورس در ۱۲ مهرماه می باشد.

فقط اعضای ویژه ما بصورت لحظه‌ای به این اطلاعات دسترسی دارند.

همین حالا عضو VIP شوید

عضویت vip

 

نسبت عرضه ، تقاضاها و نقدینگی بازار

بازار بورس امروز 12مهر 99

نسبت تقاضا به عرضه حقوقی

بورس

نسبت تقاضا به عرضه حقیقی

بازار بورس امروز 12مهر 99

نقدینگی حقیقی

بورس

در نمودار های فوق حجم و نسبت های عرضه و تقاضای حقیقی و حقوقی ها را شاهد هستیم که در طول بازار روند صعودی و رو به رشدی داشته نکته قابل ذکر اینجاست که روند بازار امروز نیز نسبتا نوسانی بوده و سهم هایی که اول صبح منفی بودند اخر تایم بازار با مثبت به کار خود خاتمه دادند.

ورود و خروج نقدینگی به صنایع:

بازار بورس امروز 12مهر 99 بورس

طبق آمار نمودارها فوق بیشترین ورود نقدینگی امروز در گروه فلزات اساسی با مبلغ ورودی حدود ۲۱۳ میلیارد تومان  فرآورده های نفتی ۱۱۱میلیارد و محصولات شیمیایی ۷۸میلیارد تومان بوده همچنین خروج نقدینگی امروز بازار از گروه بانکها و موسسات به حجم ۳۵ میلیارد بود.

  تحلیل بازار بورس امروز ۱۴مهر ۹۹ و آنچه در آن گذشت

عرضه و تقاضاها در صنایع:

بازار بورس امروز 12مهر 99 بازار بورس امروز 12مهر 99

نمودار های فوق که به صورت لحظه ای در تایم بازار بورس امروز ۱۲مهر ۹۹ بروز رسانی شده که نسبت تقاضا و عرضه های حقیقی و حقوقی را بیان میکند که در حقیقی ها بیشترین تقاضا مربوط به : اطلاعات و ارتباطات ، حمل و نقل آبی و بانکها و موسسات بود. بیشترین عرضه حقیقی ها در : استخراج زغال سنگ ، استخراج سایر معادن، محصولات چوبی

همچنین برای حقوقی ها بیشترین تقاضا در صنایع: بانکها و موسسات و صندوق های سرمایه گذاری بوده که بالاترین عرضه هم در گروه هتل رستورانها و مخابرات بوده.

برای دریافت تحلیل هفتگی لطفا نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *